Bērnu ballītes kopā ar Fishka Food


Vecāku sirdsmieram

Vecāku lielākā vēlme ir savam bērnam dzimšanas dienā sagādāt visaizraujošāko, interesantāko un atmiņā paliekošāko ballīti, kas var nebūt viegls uzdevums un prasa kabatā atrast kādu radošu ideju. Tas ir laiks, kad mazais ziķeris ar kāri ķer dažādas aktivitātes, piedzīvojumus, interesantus pārsteigumus un vēlas būt mīlēts draugu vidū, tādēļ tā ir lieliska iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo. Vecāki, protams, vēlas arī iemācīt bērniem spēju dalīties, būt draudzīgiem un vienmēr būt priecīgiem uzzināt kaut ko jaunu arī viņa svētku dienā.

Fishka Food – gardas jautrības garants

Tādēļ Fisha Food ir sarūpējis jums lielisku ideju tieši šādai ballītei. Mūsu jautrie un atraktīvie pavāri atnāks pie jums ciemos un spēs atrast balansu starp izklaidi un izglītošanu, vienlaikus sarūpējot gardu cienastu visiem ballītes viesiem. Mēs parūpēsimies par aktīvu bērnu iesaisti gatavošanā, un jubilārs varēs justies gandarīts par paveikto, spējot saviem draugiem pasniegt paša rokām darinātu gardu vafeli ar viņa izvēlēto pildījumu. Tajā pašā laikā mēs atstāsim arī vietu brīvai kopā būšanai, pārāk nenodarbinot svētku viesus, lai viņi nejustos kontrolēti un rastos iespaids, ka viņi paši ir atbildīgi par pasākuma gaitu un spētu pilnvērtīgi to izbaudīt. Mēs parūpēsimies par sastāvdaļām, aprīkojumu, kā arī pavāru un pasākuma vadītāju vienā personā, kas noteikti atvieglos notikuma plānošanu jūsu aizņemtajā ikdienā. Ēdiena gatavošana būs piemērota ļoti dažāda vecuma bērniem, spēs aizraut un ļaus pablēņoties pašiem mazākajiem un radīt prieku par padarīto jau vecākiem bērniem.

Gatavošanas prieks

Gatavošana ir oriģināla, interesanta un izglītojoša izklaide, kas noderēs katram turpmākajā dzīvē. Kas zina, iespējams, tas dos iedvesmu pat profesijas izvēlei mazajam gaviļniekam. Katrā ziņā, šādā veidā tiks radīta veselīga interese un pozitīvas asociācijas ar ēdiena gatavošanu un parādīs, kādu prieku tas spēj nest apkārtējiem – gan draugiem, gan ģimenei. Šāda praktiska aktivitāte arī būs lielisks veids, kā atraut bērnus no, ikdienā tik ļoti uzmanību paņemošajām, tehnoloģijām, būt klātesošiem, darboties ar rokām un uzreiz dalīties ar paveikto ar saviem vienaudžiem.

Mēs esam par jaunām idejām

Fishka Food nav tikai gardas beļģu vafeles ar visdažādākajiem sāļajiem un saldajiem pildījumiem, mēs esam arī ideju, interesantu savienojumu un jaunu garšu entuziasti, kas ar prieku dalās savos atklājumos un vēlas iepriecināt pēc iespējas vairāk cilvēku. Mēs esam kaislīgi sava darba darītāji un vēlamies šo prieku “sēt” arī citos, lai vairotu labo un garšīgo. Jo dzīve ir jābauda, tā jāsagaršo un jārada kaut kas jauns, ko atstāt aiz sevis. Tā būs lieliska dāvana, ko pasniegt jūsu bērnam dzimšanas dienā!

Fishka FoodJaunumi

Komentāri ir atslēgti.