Fishka Food ceptuve aicina ciemos


Esam atvērti!

Ar lielu prieku gribam paziņot – tikko esam atvēruši jaunu Fishka Food restorāniņu Mārupē, Mārupītes gatvē 4A. Mūsu kaislība ir gardas beļģu vafeles ar pārsteidzošiem pildījumiem, kas ceptas labākajās Beļģijas un Francijas kulinārijas tradīcijās. Kaut ko piemērotu sev te atradīs gan saldummīļi, gan sāļāku našķu cienītāji, un būs iepriecināti arī veģetārieši.

Mūsu stāsts

Fishka Food ir radies, iedvesmojoties no pasaulē redzētā, piedzīvotā un sagaršotā, klāt pieliekot vēlmi, šīs sajūtas atvest uz Baltiju, uz Latviju. Mēs gribam parādīt zināmas lietas citā gaismā, vedinot uz domu – tā taču ir pat labāk! Mūsuprāt, nebijušās garšas kombinācijās slēpjas īstā burvība, tādēļ arī nosaukumā gribējām ieslēpt daudznozīmību un nedaudz asprātības. Fishka nav tikai mūsu zivs formas īpašā vafele, tā ir arī laba ideja, tā ir dzīves pieredze un sapratne par to, kas cilvēkiem liekas pievilcīgs un garšīgs.

No šokolādes salduma līdz šķiņķa sātīgumam

Cenšamies parūpēties par visām gaumēm un gastronomiskajām vēlmēm, piedāvājot lielu dažādību mūsu ēdienkartē. Varat nogaršot saldās vafeles ar ogām, augļiem, šokolādi vai saldējumu, izvēloties sev tīkamāko kombināciju, kā arī sāļās – ar šķiņķi, desu, vītinātu gaļu, lasi vai mozzarellu, taču tas nebūt vēl nav viss. Mūsu klāstā ir arī beļģu kartupeļu pankūkas un vegie burgeri, lielie frī kartupeļi un daiviņas, kā arī visu iecienītās, panētās uzkodas – no kraukšķīga siera līdz maigai vistiņai un jūras veltēm.

Nāc un nogaršo pasaules labumus tepat mājās! Esam Mārupē, Mārupītes gatvē 4A

Fishka FoodJaunumi

Komentāri ir atslēgti.